• Algaja
110-240V 180 Kraadi Väljas IP44 Turvalisuse PIR Infrapuna Liikumise Andur-Anduri Liikumise Lüliti

110-240V 180 Kraadi Väljas IP44 Turvalisuse PIR Infrapuna Liikumise Andur-Anduri Liikumise Lüliti

Kliendi hinnangud:
€ 5.85
€ 4.00 -32 %

Kättesaadavus
Tellimiseks saadaval

Palun kontrollige, kas induktsiooni signaali allikas on avastamise valdkondades.45 W (töö) 0,1 W(staatiline) Arvestuslik Koormus : 1200 W (hõõglamp) 300 W (energia-säästmise lamp) nimivool : 10 A Avastamise liikumiskiirus : 0.Selgitada päeval ja ööl automaatselt : ümbritseva valguse ST09 võib kohandada vastavalt teie soov : kui pöörduda PÄIKE (max), see töötab päeval ja öösel, kui muuta see MOON (min), see toimib ainult ümbritseva valguse vähem kui 3 LUX.
110-240 V 180 Kraadi Väljas IP44 Turvalisuse PIR Infrapuna Liikumise Andur-Anduri Liikumise Lüliti
Kirjeldused : See infrapuna-liikumisandur on uut tüüpi energia-kokkuhoid valgustuse lüliti, see võtab suure tundlikkusega anduri, integreerida circuit ja SMT; Ta kogub automaatne, mugav, turvaline, energiasäästlik, praktilisi ülesandeid; See on lai tööulatus koosneb üles ja alla, vasakule ja paremale teenuste valdkonnas; Ta kasutab inimeste liikumise infrapuna kiirte kontrolli signaali allikast, kui keegi siseneb avastamise valdkonnas, see hakkab kontrollitavad koormuse korraga; See võib selgitada päeval ja ööl automaatselt; See on lihtne paigaldada ja selle kasutus on lai; See on funktsioon võimsus ja avastamise tähise Paigaldamine : 1. Palun võtta päris üks standard
Komplekti kuulub : 1 x Infrapuna-Liikumisandur 1 Set x Paigaldamise Kruvid 1 Tk x Kasutusjuhend
​. Palun kontrollige temperatuuri lähedal andur muuta ilmselt, nagu õhu konditsioneer või keskküte jne.Ühendage toide ja koormus juhe ühendus-traat veerus vastavalt euroopa ühendamise joonis.Tundlikkus on vilets : a.Kruvi lahti alumise kaane, avatud juhtmestik auk, tõsta juhe võimu ja lasti läbi põhja kaas.Vältida paigaldamist lähedal õhu temperatuuri muutmine piirkondade (nt õhu seisukorras, keskküte, jne. palun kontrollige, kas töötavad, kerge määrata vastavad ümbritseva valgusega.Shut off power 2. Palun kontrollige, kas liikuvad orientatsioon on õige.Pööra LUX nupp, et vähemalt vastupäeva, kui sa seda testida, kui ümbritsev valgus on rohkem kui 3 LUX, induktsiooni koormus ei tööta pärast koormuse lakkab töötamast; koormus peaks töötama, kui te katta tuvastamise aken on läbipaistmatu objekti (rätik jne),siis oleks regulaarne koormus lõpetab töö raames 7-13sec mingil induktsiooni signaali seisukorras. Vältida paigaldamine on rahutused objektid.5 m/s Avastamise Kaugus : 8m max( Kogus : 1 Komplekt Märkus : 1.Seal ei tohiks olla takistuseks ja liikuvate objektide ees avastada, et windows mõju avastamine.Tuleks paigaldada elektrik või kogenud inimene. palun kontrollige, kas ühendus-juhtmed võimu ja koormus on õige.Pööra ajal nuppu vastupäeva, kuni minimaalse; pööra LUX-nupp päripäeva asendisse maksimaalne (PÄIKE), Lülitage võim, kontrollitavad koormuse ei peaks töötama, oleks vaja eelsoojendama jooksul 5-30sec. Täname oma arusaamist. Palun kontrollige, et toide vastavad juhiseid.

Toote kohta

Toote Tüüp:
Lülitid
Mudeli Number:
tulede lüliti
Omadused:
infrapuna liikumisandur
Garantii:
Muud
Brändi Nimi:
TCAM
Lüliti Tüüp:
tulede lüliti
sertifitseerimine:
CCC

Kliendi valik

Uudiste teave

Vaadake parimaid pakkumisi otsimisele aega raiskamata. Kõik ühes tellimuses. Töötame teie heaks ja pakume klientidele kõrgeimat kvaliteeti. Nautige oma veebipoodide ostmist uuele tasemele!