• Algaja
Stonering 2TK Kuulari Kõlarit Vastuvõtja ees Kõrva kõlari KONKA R3 R5 R6 / R8 R9 D557 mobiiltelefoni KÕRGE KVALITEEDI ZW

Stonering 2TK Kuulari Kõlarit Vastuvõtja ees Kõrva kõlari KONKA R3 R5 R6 / R8 R9 D557 mobiiltelefoni KÕRGE

Kliendi hinnangud:
€ 2.79

Kättesaadavus
Tellimiseks saadaval

Kirjeldus : Kvaliteetne Asendamine osa Remondi oma vana, murdunud, pragunenud, kahjustatud osa Katsetada ükshaaval enne shipping, 100% töötab hästi väga heas korras Suur kogus laos ja saadaval Pakendi Sisu : - 2 x Kuular
MAKSED on tunnustatud kaudu aliexpressl ainult. TINGIMUSTE & TAGASI POLIITIKA Muutus Aadress — Tellimused töödeldakse hiljemalt 1 tööpäeva jooksul. Kui te taotleda, et muuta teie aadress, palun andke meile teada enne tähtaega. Muidu, oma tellimus saadetakse aadressile, mille te ette oma aliexpress Rekord. Tühistatud Tehingute puhul — Me saame tühistada tehingud, lihtsalt andke meile teada, et saaksime protsessi kohe. Me võiksime pakkuda RMA number või täiendavaid juhiseid, kui juhul kui kirje on juba veetud. Said Vale kauba/Mitte nagu Kirjeldatud — Me oleme inimesed ja meil aeg-ajalt endale vigu, kuid me oleme huvitatud, et neid parandada, nii, et ostja eelistab. Kui üksus sai oli vale või ei ole sama, mis on näidatud toote videod, me nõuda, et te saada tegelik photo/s üksuse saadud koos selle pakendi (näitab silt pakendil). See on meie SOP, meil teatud ja salvestada eesmärgil. DOA / Kahjustatud Saabumisel — Me kindlad, et meie kaubad on nõuetekohaselt pakendatud enne shipping vältida kahju kohta punkt. Juhul kui te ei saanud kahjustatud objekt, mis võis olla põhjustatud ajal laevandus, palume fotod punkt sai koos selle pakendi (näitab silt pakendil) usa kontrollida ja aruande kohe meie laevanduse osakond, nii et nad saavad võtta täiendavaid meetmeid. Defektne Kokkusobimatu — Me saame oma üksused lahtiselt, nii et seal on väike võimalus, et mõni neist oleks vigane. Meil võib olla vaja teid saata meile foto/s üksuse saanud ja ka oma algse üksuse seega saame võrrelda ja viia ellu vajalikke tegevusi. Kui teil on tunne, nagu te soovite toote tagastada, siis palun andke meile teada tõttu, nii et saame pakkuda RMA Number, kui vaja.
MÄRKUS : See EI ole lihtne töö, keegi, kes ei ole tehnilised oskused koos Laagri või Kokkupanek Mobiiltelefonides / mobiiltelefonid. Nii et osta ainult see punkt, kui sa tead, kuidas seda installida. Me ei vastuta kahjude eest, et teie mobiiltelefon/mobiilne telefon, mis võib teil põhjustada ajal muutmine varuosi. Erilisi oskusi ja tehnikat vaja nõuetekohase paigaldamise. Mõtle kaks korda enne kui lahti võtta telefoni. Nr paigaldusjuhendis.

Toote kohta

värv:
Sest R3, Sest R5 Jaoks R8 Jaoks, Ümara, Nimisuurusega R9, Sest D557
Brändi Nimi:
stonering
disain:
Baar
Tüüp:
Top Kuulari Kõlarit Vastuvõtja ees kuular
ühildub:
Eest KONKA R3 R5 R6 / R8 R9 D557
Asukoht:
Ülemine pool cell phone

Kliendi valik

Uudiste teave

Vaadake parimaid pakkumisi otsimisele aega raiskamata. Kõik ühes tellimuses. Töötame teie heaks ja pakume klientidele kõrgeimat kvaliteeti. Nautige oma veebipoodide ostmist uuele tasemele!