• Algaja
Dc 12v 3inch päikese jõul vee pumba, lift 30m voolu 2T/H ehitatud-on kontroller puurkaev ja põllumajanduslik niisutus

Dc 12v 3inch päikese jõul vee pumba, lift 30m voolu 2T/H ehitatud-on kontroller puurkaev ja põllumajanduslik

Kliendi hinnangud:
€ 86.80

Kättesaadavus
Tellimiseks saadaval

26 aastal Tarbimist : 76mm
Keha pikkus : 420mm Pinge : 12v
Juhtme pikkus : 1m Garantii : 1year
Flow :
Eelis :
1.pakitud kartongi puhul
F&A&K
K. Need tasud on ostja vastutusel.Kõik tooted tuleb tähelepanelikult kontrollida ja pakendatud heas enne lähetamist, kui teil on mõned küsimused, et kaupade olete ostnud meilt ja tahad tagasi saata.
Kõik tarvikud peavad olema lisatud. Kui teie solar panel kit ei ole piisavalt võimas, ja sa ei taha, et lisada rohkem, paar 12v akusid on hea valik, nad võivad aidata hoida sisendpinge eespool "madalpinge cut off point" siiski piisavalt päikesepaneelid on ikka parim jõuallikas. 1) Pane pumba õige sügavuse vahemik, veenduge, et pump ei ole ülekoormatud.Kontroller on sisemine, mis tähendab, et pump võib ühendada otse päikese paneel. Kuidas valida õige suurusega pump minu ka?
A.DC sisend, lai tööpinge vahemik(12v-20v). 4) Kas pump on sisse-ja väljavool pidevalt, kui vesi ei ole väga puhas. Teha "varrukas", pumba, kui soovite kasutada seda saastunud vesi.Sisseehitatud MPPT, mis saab teha kõige paremini kasutada päikese energiat.
Laevanduse kulud (saatmine tagasi) on ostja vastutusel.5~2 korda suurem kui pump. 2 või 3 tk 12 v akud on ühendatud jadamisi võib ka võimu allikas. Nii et võib-olla sa ei saanud pump musta värvi kaabel. ja kaabli värv on juhuslik, kui me pakkuda.Ülepinge kaitse / alapinge kaitse / Üle praegune kaitse / Üle koormus kaitse
Rakendused :
/Loputuskast täitmine
Küla või perekonna veevarustuse
Veevarustuse talu
Aed/hoov, niisutus süsteem
Karja jootmine
Bassein täitmine
Purskkaevud
Veevarustuse bivouac või camping auto
Solar vee ringleva süsteem
Taastuvenergia projektid
Paigaldamine
1. pakkeleht : üks pump 1m elektrijuhtmed,üks käsitsi
2.Impordi tollimaksud, maksud ja kulud, mis ei kuulu toote hind või postikulud. Laevandus ja käitlemise ei kuulu tagastamisele. Ohutuse tross või juhe on väga oluline, puurkaev pumbad, kuna ohutuse, nööri või kaabli saab ainult nii, et too pumba alt noh, me soovitada head roostevabast terasest ümarjuht, mitte nööri.Mittetoksiline, saaste-free.
K : Mis vahe max lift ja töötav lift?
A. kas ma saan testida pump ilma veeta?
A.
Pakkimine
1. 2) veenduge, et pump on täielikult vee all, vee all.
Soe Nõuanded :
1 Do ei sega positiivne(+) ja negatiivne(-) ühendus.
PS : s, pumba kaabel, meil on kaks erinevat liiki juhtme värv, üks on musta värvi ja anonther on kollast värvi. Ostjad vastutavad kõik tagasi laevanduse kulud.See toode sobib väga hästi vett-puudu ala ja võimu puudus piirkonnas. või sa ei saanud pump koos kollast värvi kaabel . Puhastage pump on sisse-ja väljalaskeava, kui te arvate, et voolu kiirus ei ole nii suur kui enne. See pump on päikese jõul vee pumba, 36v on ideaalne sisend pinge. sqe pump on mootori ja sisemise töötleja on keelekümblus, mootor ja kontroller on ülekuumenemise, kui puudub vee minna läbi nende, seega pump peab olema täiesti vee all, vee all.

Toote kohta

Pinge:
12v dc
võimsus:
Elektriline
Teooria:
Rootor Pumba
Kasutamine:
Vesi
Taotlus:
Sukeldatavad
Struktuur:
Kruvi Pumba
Rõhk:
Madal Rõhk
Mudeli Number:
S122T-30
Standard või Mittestandardse:
Mittestandardse
Brändi Nimi:
kary
Kütus:
solar power/dc power
Pikkus:
42cm
Läbimõõt:
76mm
võimsus:
144W
outlet:
32mm
Pinge:
12v
Väljund:
2T
Max pea:
30m
Kaabli pikkus:
1m
Max Voolu:
2000L/h

Kliendi valik

Uudiste teave

Vaadake parimaid pakkumisi otsimisele aega raiskamata. Kõik ühes tellimuses. Töötame teie heaks ja pakume klientidele kõrgeimat kvaliteeti. Nautige oma veebipoodide ostmist uuele tasemele!