• Algaja
4pin KY-024 Lineaarne Magnet Hall Lülitid Kiirus Lugedes Anduri Moodul

4pin KY-024 Lineaarne Magnet Hall Lülitid Kiirus Lugedes Anduri Moodul

Kliendi hinnangud:
€ 0.38

Kättesaadavus
Tellimiseks saadaval


1. on signaali väljund juhiseid. 2. ühe signaali väljund. 3. tõhus väljundsignaali madalal tasemel. 4. tundlikkus reguleeritav puhas toon (). 5. on valdkonnas kärped on signaali väljund 6. elektronskeeme väljund lüliti kogus! (saab otse SCM)
Garantii 365 päeva garantii Puudusega objektid peavad olema esitatud ja tagasi garantiiperioodi jooksul ( peab olema hea condiction) ja pls loetelu meile, mida defecit on ,ka oma tellimuse number , et me saaksime repale uusi objekte, et sa piires aegunud garantii Makset võtame Alipay , West Union , TT ,Paypal Kui esitate tellimuse ,pls maksta oma tellimuse õigeaegse , nii saame ette valmistada ja laeva välja korraga Saadetise üle Maailma laevanduse Tellimused proecessed 3 tööpäeva jooksul pärast kinnitada makse Me ainult laeva aadress jätad järjekorras , pls kontrollida oma vastuvõtva aadress on õigus pilte näitab, ei ole 100% sama, nagu on objekte, mida ei saa , see on mõeldud ainult viitamiseks Tagasisidet säilitada kõrgeid kvaliteedinõudeid ja püüdma 100% kliendi rahulolu! Kui olete rahul meie üksused ja teenus , pls anna meile viis algab tagasisidet, Pls võtke meiega ühendust, et lahendada probleem enne, kui sa lahkud meie negatiivset ja netural tagasiside

Toote kohta

Mudeli Number:
KY-024
Brändi Nimi:
GOOGCHIP

Kliendi valik

Uudiste teave

Vaadake parimaid pakkumisi otsimisele aega raiskamata. Kõik ühes tellimuses. Töötame teie heaks ja pakume klientidele kõrgeimat kvaliteeti. Nautige oma veebipoodide ostmist uuele tasemele!