• Algaja
5m/10m/20m/50m LED-Kaabli Pikendus Juhe Juhtme Pistik 22AWG 2Pins 4 Sõrmed 5Pins jaoks RGB RGBW Ühte Värvi LED Ribad

5m/10m/20m/50m LED-Kaabli Pikendus Juhe Juhtme Pistik 22AWG 2Pins 4 Sõrmed 5Pins jaoks RGB RGBW Ühte Värvi

Kliendi hinnangud:
€ 2.35
€ 2.00 -15 %

Kättesaadavus
Tellimiseks saadaval


Specifiations : Seisukord : 100% uus Brand,mitte kunagi kasutatud Suurus : üks traadi paksus on ca 1,2 MM Materjal : PVC Plastikust väljaspool vask/alumiinium sees Peamine tunnus : Väga mugav paigaldus kunsti-juhtmestik, säästa oma aega. Omadused : ühendus vahel Tuled ja tuled Ideaalne ühendada või laiendamine LED Riba vaheline ühendus Pistik ja tuled Ideaalne ühendada või laiendamine LED Riba LED RGB kaabel traat pikendus juhe LED Riba See on aja kokkuhoid ja conveniece paigaldamise kunsti juhtmestik vaheline ühendus Liides väljundid signaali edastamise võimendi Ideaalne ühendada või laiendamine, LED Ribad, kulude kokkuhoid kiire ja lihtne paigaldus Pakett Inlcudes : Type & pikk, kui teile valitud.
2 Pins :
4 Pins :
5 Pins :
Me täpsustada kohaletoimetamine kulleriga igasse nimekirja, enamasti me laeva lennupostiga. Delievery ajal pls vt eespool tabel : **Pls pane tähele, et delievery aeg võib olla erinev. Eriti tipptundidel korda. Kohaletoimetamine mõned riigid on kiirem, samas kui mõned teised riigid võivad võtta kauem aega, et jõuda tõttu range tollivormistus. Kui te ei saa endale selleks aega, pls võtke meiega ühendust esimene ja olgem aidata teil teha uurimine. Sinu mõistmise ja koostöö on väga teretulnud. Märkused : 1. Tollimakse, makse ja/või mis tahes kohalikke makse, ei sisaldu toote hind või kauba kauba tasud. Kõik sellised tasud peavad olema ostjate konto. 2. Pls kontrollida oma tolliasutus, et teha kindlaks, millised need täiendavad kulud on enne ostu. Hinnad meie poe, ei sisalda ühtki maksu -, tolli-või muude maksude, ostja peaks teadma nende impordi määrused. 3. Me EI vastuta mis tahes viivituse või punkt ajal puudub delievery sealhulgas nende, kuid mitte ainult, tolli-posti kontroll, streik, force majure jne. 4. Kui sinu ostetud esemed on meile tagasi tingitud sihtkoha riikide tolli kaudu või posti kontoris, me saata, kuid ostjad on maksma laevandus kuludest. 5. Me tavaliselt märgi oma kirje nagu KINGITUS, deklareeritud väärtus tavaliselt vähem kui USD$30 saatekirja, et vähendada või tühistada teie impordimaksu. Kui teil on mingeid konkreetseid nõudeid, tollideklaratsiooni, pls anna meile kui teile selleks.

Toote kohta

värv:
5m 2pin ühe traat, 10m 2pin ühe traat, 20m 2pin ühe traat, 50m 2pin ühe traat, 5m 4pin rgb juhe, 10m 4pin rgb juhe, 20m 4pin rgb juhe, 50m 4pin rgb juhe, 5m 5pin rgbw traat, 10m 5pin rgbw traat, 20m 5pin rgbw traat, 30m 5pin rgbw traat
Mudeli Number:
NA
Brändi Nimi:
veromount

Kliendi valik

Uudiste teave

Vaadake parimaid pakkumisi otsimisele aega raiskamata. Kõik ühes tellimuses. Töötame teie heaks ja pakume klientidele kõrgeimat kvaliteeti. Nautige oma veebipoodide ostmist uuele tasemele!