• Algaja
Algne Xiaomi Smart Socket Pistik Elementaarsem Versioon, WiFi Juhtmevaba Kaugjuhtimispuldi Pistikupesa Adapter Toite sisse-ja väljalülitamine telefoni

Algne Xiaomi Smart Socket Pistik Elementaarsem Versioon, WiFi Juhtmevaba Kaugjuhtimispuldi Pistikupesa Adapter

Kliendi hinnangud:
€ 9.73

Kättesaadavus
Tellimiseks saadaval

Algne Xiaomi Smart Socket Pistik Elementaarsem Versioon, Wi Fi Juhtmevaba Kaugjuhtimispuldi Pistikupesa Adapter Toite sisse-ja väljalülitamine telefoni Märkus : LAOS (2016/3/18) IT on 'S ühildub ADRIOD JA IOS-Spetsifikatsioon : Suurus : 55mm * 44mm * 31mm Kaal : 63.5 g Kapp värv : valge Wi Fi : Wi Fi B / G / N Nupp - Vajutage lülitit / pikk vajutage reset reset Sisend toitepinge - 90 ~ 250 V Väljund pinge - AC180 ~ 250 V Maksimaalne koormus - 2200 W. 10 A töötemperatuur - 0°.] C - 40°.] C Materjal - 750°.] C temperatuuri tulekindla materjali peamine chip - MW300 Temperatuuri andur - Kõrge temperatuuri kaitse Pange tähele; toote vaja tööd XIAOMI smart värav
Erinevus pistiku tüüp
Nii kaua, kui mobiiltelefoni Interneti-ühendus, ükskõik kuhu, sa võid alati puldi kodutehnika. Koos hirss-marsruuterit, saate ka kohandada oma lemmik stseene, näiteks kui olete valmis koju minema alates tööta, kui telefon on avatud kaugjuhtimise teel, mis on eelnevalt valmistatud koos riisi pliit, avatud elutuba veranda tuled, lülitage õhu puhastaja, või isegi avada vee soojendamise.
Meie mõistliku suurusega disain, optimeerida sisemine struktuur lõpuks tuleb teha arukas pistikupesa sisestatud rida võib kasutada mitut, Ja nii kaugele kui võimalik, ilma teisi häirimata üksteist. See disain ei ole ainult teha seda mugavam kasutada, kuid ka rohkem levinud kodumasinad muutub intelligentne.
Kest on valmistatud leekiaeglustavad materjalid 750 Kraadi kõrge temperatuur, sisemiseks kasutamiseks laine jootmise protsessi poolt sertifitseeritud CQC * usaldusväärne kvaliteet. Ning tänu sisseehitatud temperatuuri andur, jälgimine reaalajas, kasutades suurema võimu Sisemise intressimääraga temperatuur intelligentse vooluvõrku, temperatuur on oluliselt suurenenud, teavitada klienti. Kui temperatuur on liiga kõrge, arukas pistikupesa automaatselt lõigata toide vähendada ohtlikke olukordi.

Toote kohta

värv:
lisada EU pistik, lisada UK plug, lisada AU pistik, lisa MEID pistik
Riigi Ühendamine:
Ready-to-Go
Mudeli Number:
xiaomi pesa
güroskoop:
xiaomi smart home
Omadused:
Magnetic
Skaala:
1
Brändi Nimi:
xiaomi
max kiirus:
xiaomi basic pesa
Kontrolli Kanalid:
2 kanalit

Kliendi valik

Uudiste teave

Vaadake parimaid pakkumisi otsimisele aega raiskamata. Kõik ühes tellimuses. Töötame teie heaks ja pakume klientidele kõrgeimat kvaliteeti. Nautige oma veebipoodide ostmist uuele tasemele!